Sıkça Sorulan Sorular

Bu firma rehberine firma olan herkes üye olabileceği gibi usta,tamirci, bakıcı gibi serbest çalışan insanlarda üye olabilir.

www.hizmetkapıda.com.tr firma rehberine üye olduğunuz takdirde internet ortamında daha kolay ve daha hızlı bulunur olacağınız gibi zaman içerisinde yeni müşteriler kazanarak kazancınızı artıracaksınız. 

www.hizmetkapıda.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan Firma Ekle butonundan üye olabilir ve kendinize en uygun paketi seçerek kayıt alabilirsiniz. 

Firma rehberimiz de firmaların ihtiyaç ve gereksinimlerine göre standart paket, silver paket ve gold paket olmak üzere 3 farklı paket belirlenmiştir. 

Ustalar, tamirciler,boyacılar ve küçük esnafımız için standart paket uygun olur. Orta ölçekli ürünü olan ve ilanlar yayınlamaya ihtiyaç duyan firmalarımız için silver paket uygun olurken diğer paketimiz olan gold paket ise büyük ölçekli firmalarımızın tercih etmesi gereken paketimizdir.

www.hizmetkapıda.com.tr firma rehberi platformunda üyelik ücretleri, reklam ücretleri ve diğer tüm hizmetlerin ödemesini Havale-Eft ve kredi kartına taksitli ödeme seçeneklerini kullanarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

www.hizmetkapıda.com.tr adresinde yapmış tüm ödemeler güvenlidir. Ödeme Altyapımız BDDK lisanslı ödeme kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca sitemizde ödeme güvenliği için gerekli olan SSL sertifikası ile ödemeleriniz güvence altındadır. 

Evet hizmetkapıda.com.tr firma rehberine üye olan herkese bir üyelik sayfası tanımlanacaktır. 

Üye olan firmalar kendilerine tanımlanan firma sayfasında firmalarının iletişim, adres, mail, telefon ve çalışma saati bilgilerini güncelleyebilecekleri gibi firma resimleri, firma hakkında açıklama ve anahtar kelime bilgilerini güncelleyebilirsiniz. 

www.hizmetkapida.com.tr firmalara sadece üyelik sayfasını açıp bırakmıyor. Bir çok alanda firmalara yardımcı oluyor. Bunlardan bir tanesi seo hizmeti, bir diğer hizmetimiz banner hazırlama hizmetimiz, diğer hizmetimiz ise tanıtım yazısı hazırlama ve yayınlama hizmeti. Firma rehberimize üye olup kazancınızı artıracağınız gibi ek hizmetleri alarak kazancınızı daha da artırabilirsiniz.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


WhatsApp: 0544 724 59 00 Copyright, Her hakkı saklıdır. hizmetkapida.com.tr | 2018

Iyzico