Halı Yıkama

Halı Yıkama

HALI TEMİZLEME VE HALI DEZENFEKTASYON

HALI YIKAMA İŞ TANIMI

Titiz Temizleme Halı Yıkama Hizmetleri olarak müşterilerimize temizlik ve sağlığa uygunluk      ‘ ‘hijyen’’ nedir ilk olarak bunun tanımını yapmak istiyoruz daha sonra bizler bunun neresindeyiz onu görelim.

‘’ Temizlik sağlığımıza zarar verecek her türlü pas, toz, kir vb. gibi ortamlardan korunmak için yapılacak uygulamalar olarak tanımlanabilir.

Temizlik için alınan önlemlerin tümüne sağlığa uygunluk ‘’hijyen’’ denilmektedirtemizlik’’
Değerli Müşterilerimiz,

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi temizliğin ve halı temizliğinin birinci amacının sağlığımıza zarar verecek her türlü pas, toz, kir vb. gibi unsurları halılardan uzaklaştırmak olduğunu gayet net ve iyi bir şekilde bilmemiz gerekmektedir.

İşte bizim işimiz tam olarak burada başlamaktadır. Sizlerin halılarınızı daha temiz ve hijyenik koşullara nasıl getirebiliriz.

Titiz Temizleme ve Halı Yıkama Hizmetleri olarak bizler standart üstü çalışmalar yapmaktayız. Şirket prensipleri doğrultusunda 7 yıllık temizlik geçmişimiz de göz önünde bulundurulduğu takdirde bir Alman markası olan ‘’Fakir’’ Temizlik ürünleri ile çalışmaya başlayarak en önemli yolu kat etmiş bulunuyoruz.  Doğru tercihler başarıya gitmenin, azmi sağlamanın en önemli anahtarıdır.

Peki, sadece bir temizlik ürünü  değişikliği ile hijyeni sağlamak mümkün olabilmiş midir?

Tabi ki de Hayır…

Sadece kimyevi ürünlerle hijyen ve temizliği sağlamak tabi ki de mümkün değildir.

Müşterilerimizden alınan halılar öncelikle birinci toz alma makinemize sokulmaktadır. Bu makineyi kullanmakta ki amacımız; halının üzerinde ki toz, pislik v.b. bakterilerin şampuanlı yıkamada daha kesin bir çözüm vermesi içindir.

Daha sonra ki işlemlerimizde bayan eli değmiş gibi temiz ve titiz bir şekilde halılarınızın temizliğini güzel bir biçimde yapıp son işlem olarak halılarınızı kurutma safhasına geçiriyoruz.

Halılarınız kurutma aşamasından geçtikten sonra paketleme işlemine alınır. Bu işleme geçilmeden önce halılarınız özenli bir şekilde kontrol edilip paketlenir. Siz müşterilerimize güzel bir hizmet sunmanın verdiği mutluluk ve gönül rahatlığıyla zamanında teslimi yapılmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


WhatsApp: 0544 724 59 00 Copyright, Her hakkı saklıdır. hizmetkapida.com.tr | 2018

Iyzico